خدمات پزشکی

مشاوره با ارتوپد

مشاوره با ارتوپد
مشاوره با ارتوپد

مشاوره با متخصص ارتوپد

اگر نیاز به مشاوره با ارتوپد دارید  تیم جراحی بهار طب کاران با پزشکان متخصص و فوق تخصص ارتوپد در خدمت شماست . چنانچه قصد دریافت نوبت مشاوره تلفنی و یا معاینه حضوری  از متخصص یا فوق تخصص ارتوپد دارید میتوانید با شماره های درج شده تماس گرفته و یا از طریق فرم نوبت دهی اینترنتی ارتوپدی زیر اقدام نمایید . همچنین در این برگه میتوانید مشکلات و دردهای عضلانی و بیماریهای خاص و ناهنجاری های رشد که با استخوان‌ ، ماهیچه‌ ، رباط‌ ، تاندون‌ ، مفاصل و اعصاب مرتبط هستند را مطرح کنید تا از مشاوره رایگان ارتوپد در قسمت دیدگاه ها برخوردار گردید . در ادامه با ما همراه باشید با مشاوره آنلاین بهار طب کاران

مشاوره زانو درد و درمان های رایج

درد زانو میتواند ناشی از  موارد زیر باشد  :

 • افزایش سن با افت عملکرد مفصل زانو
 • التهاب و عفونت
 • ضربات شدید
 • فعالیت های غیر استاندارد مداوم در طول روز  (مانند رانندگی زیاد یا مشاغلی که فشار طولانی مدت روی زانو دارند )
 • آسیب های ورزشی (مانند کشیده شدن عضله پا )

در مشاوره با پزشک ارتوپد بسته به میزان آسیبی که به زانو وارد شده است درمان های غیر جراحی و گاها درمان به سبک جراحی برای درمان قطعی زانو درد پیشنهاد میشود .

نکته مهم : چه زمانی در زانو درد نیاز به مشاوره با ارتوپد داریم   ؟

اگر درد زانو موقتی است و متوجه بهبود کامل آن شدید به احتمال زاد زانو درد شما رفع شده و نیازی به ویزیت دکتر ارتوپد ندارید ، اما اگر مدتیست در شرایط زیر هستید حتما باید به متخصص مراجعه کنید :

 • درد مداوم زانو (مخصوصا درد رو به افزایش )
 • خالی کردن زانو هنگام راه رفتن
 • بروز درد در ناحیه زانو زمانی که از پله بالا میروید  ( در پایین آمدن از  پله هم صدق میکند )
 • ورم کردن  زانو
 • کبود شدن زانو
مشاوره با ارتوپد

بیماریها و مشکلات زانو درد

آرتروز زانو : معمولا هر فردی ممکن است بعد از 40 سالگی  در خطر آرتروز زانو باشد ، لذا در در مشاوره با متخصص زانو درد بدون شک به شما پیشنهاد میشود قبل از اینکه کاسه زانو آسیب جدی ببیند به شما پیشنهاد میشود برنامه های ورزشی اصولی ، برنامه غذایی صحیح  و عادت های موثر مانند پیاده روی تند ، شنا و…. را در اولویت قرار دهید   .  زمانی شما نیاز به مشاوره با ارتوپد دارید

هر سوالی از متخصص زانودرد درباره آرتروز  زانو دارید بپرسید

نقرص زانو  : معمولا نقرص زانو به دلیل بالا بودن سطح اسید اوریک خون بروز میکند . شاید از خود بپرسید نقرص چه ارتباطی به زانو دارد . در واقع به زبان ساده تر جذب پروتئین بالا موجب جمع شدن اسید اوریک در اطراف مفاصل میشود که مفصل  زانوها نیز از این مشکل بی بهره نیستند . پزشک ارتوپد آنلاین ما با معاینه غیر حضوری و یا حضوری به شما خواهد گفت بهترین درمان زانو درد دچار نقرص چیست  .

هر سوالی از متخصص زانودرد درباره نقرص زانو دارید بپرسید

پارگی مینیسک و آسیب به غضروف  : از دیگر عارضه های مهم زانو درد ضربه خوردن  از ناحیه زانو  و آسیب های ورزشی است  که میتواند موقعیت کاسه زانو  را به خطر بیندازد که پزشک ارتوپد معمولا مراقبت ها و سبک های درمانی فوری را پیشنهاد میکند . مواردی چون  :

 • آسیب دیدن غضروف ها ی زانو
 •  کشیده شدن تاندون  پا
 • پارگی و کشیده شدن رباط صلیبی
 • از جا در رفتن مکرر زانو

در معاینه دکتر ارتوپد از پای آسیب دیده مراقبت هایی پیشنهاد میشود که بتوان فرد را درمان کرد اما در برخی شرایط مانند پارگی مینیسک  زانو  احتمال جراحی بالاست . لذا اگر آسیبی به پایتان وارد شده و از ناحیه زانو درد ، تورم ، کبودی و…. علائم ظاهری دیگر را مشاهده میکنید سریعا باید اقدام کنید . در این مورد میتوانید نوبت فوری از دکتر ارتوپد  ما بگیرید  .

هر سوالی از متخصص زانودرد درباره آسیب های ورزشی زانو دارید بپرسید

مشاوره اوزون تراپی زانو

 یکی   دیگر از  خدمات تخصصی بهار طب کاران به اوزون تراپی زانو اختصاص پیدا میکند .  همانطور که میدانید اوزون در واقع همان  O3  است ” یک مولکول با سه اتم اکسیژن ” که همین اتم سوم اکسیژن  موجب میشود تا یک سیستم قدرتمند اکسید کننده را با مولکول اوزون در اختیار داشته باشیم . امروزه از اوزون در درمان زانودرد با سبکی به نام اوزون تراپی بکار گرفته میشود .  در حقیقت در مشاوره با پزشک ارتوپد زمانی به شما پیشنهاد اوزون تراپی زانو ارائه میشود که قصد میکروب کشی زانو را داشته باشیم .

هر سوالی که از اوزون تراپی دارید از دکتر ارتوپد آنلاین ما بپرسید

مشاوره درباره پی آر پی PRP زانو

دیگر پیشنهاد پزشک ارتوپد مشاور ما به کسانی که  از زانو درد رنج میبرند سبک پی آر پی زانو است . پی آر پی پلاسمایی غنی از پلاکت میباشد که افرادی که مشکل خون رسانی در ناحیه زانو دارند و در واقع سلول سازی ضعیفی را  در ناحیه زانو تجربه میکنند میتوانند به این سبک به زانو درد خود پایان دهند . PRP زانو اکنون از مهمترین سبک های درمانی غیر جراحی زانو درد است که میتواند برای شما تجربه ای بی نظیر باشید . میتوانید از دکتر ارتوپد آنلاین ما بپرسید که با شرایطی که دارید میتوانید کاندیدای پی آر پی زانو باشید یا خیر .

هر سوالی که از پی آر پی زانو دارید از دکتر ارتوپد آنلاین ما بپرسید

مشاوره برای تزریق ژل به زانو

معمولا از  ژل هیالورونیک اسید برای جوانسازی استفاده میشود . از قضا کاسه زانو هر فردی دارای حدود 4 میلی لیتر مایع است که این مایع  از ترکیب ژل هیالورونیک اسید میباشد . از بین رفتن این مایع موجب ساییده شدن استخوان ها روی هم و از بین رفتن غضرورف فرد میشود که در سبک تزریق ژل استخوان های پوشیده شده از غضروف به حالت اول خود برمیگردند و حضور این ژل مانع از فرسوده شدن آنها خواهد شد . ابتدا در مشاوره با متخصص زانودرد عکسبرداریهای لازم انجام میشود تا تشخیص الزامی بودن تزریق ژل توسط پزشک ارتوپد قطعی  شود . تزریق ژل به زانو نیز از جمله خدمات مهم بهار طب کاران میباشد .

هر سوالی که از تزریق ژل دارید از دکتر ارتوپد آنلاین ما بپرسید

مشاوره برای تعویض مفصل زانو

بعد از سبک های غیر جراحی ،  در شرایطی فرد باید تحت عمل تعویض مفصل زانو قرار گیرد . جایگزین کردن مفصل زانو با مفصل مصنوعی آخرین پیشنهاد اما همچنان درمانی قطعی میباشد که فرد برای همیشه از زانو درد خلاص خواهد شد . بهترین پزشکان ارتوپد نیز تعویض مفصل را آخرین پیشنهاد درمانی زانو درد میدانند اما در شرایطی که کاسه زانو آسیب جدید دیده باشد و مفصل با حد اقل غضروف موجب زانو درد شدید شده است تعویض مفصل بهترین درمان  است . این موضوع مستلزم  مشاوره حضوری با ارتوپد و حضور شما در مطب است .

هر سوالی که ازتعویض مفصل زانو دارید از دکتر ارتوپد آنلاین ما بپرسید

مشاوره با جراح ارتوپد

مشاوره جراحی های ارتوپدی

ناهنجاریهای رشد ، کوتاهی قد  و سایر مشکلات استخوان ها و مفاصل با تکنولوژی روز به نوبت همگی قابل درمان  هستند . برخی ازین مشکلات که درمان قطعی دارند و میتوانید  در مشاوره با متخصص ارتوپد جزییات درمان خود را بدانید  عبارتند از :

 • کوتاهی قد مادرزادی
 • کوتاهی یکپا
 • کوتاهی انگشت مادرزادی و انگشت قطع شده
 • مفصل شارکوت (یا همان پای دیابتی )
 • جوش نخوردن شکستگی های کهنه
 • پای کلاب فوت
 • دفورمیتی های پا و دست
 • پاهای پرانتزی
 • هالوکس والگوس
 • ناهنجاری های متاکارپ و متاتارس  و سایر ناهنجاریهای اسکلتی
 • تخریب مفصل زانو و مفصل لگن
 • بیماران تصادفی
 • انگشت ماشه ای
مشاوره با جراح ارتوپد

مشاوره برای جراحی رشد قد

از مهمترین جراحی های ارتوپدی در بهار طب کاران عمل افزایش رشد قد میباشد . این جراحی به هفت روش ثبت شده انجام میشود . تیم بهار طب کاران با دو ثبت اختراع  و سه اظهارنامه ثبت اختراع اکنون با رزرومه ای قوی جراحی رشد قد را ارائه میکند . برای مشاوره رشد قد با دکتر ارتوپد با ما در ارتباط باشید و یا برای دریافت نوبت اینترنتی جراح ارتوپد ما از طریق فرم اقدام نمایید . در خدمت شما هستیم با  :

 • مشاوره افزایش قد به روش الیزاروف
 • مشاوره افزایش قدبه روش اسلایدینگ
 • مشاوره افزایش قدبه روش هیل
 • مشاوره افزایش قد به روش LON
 • مشاوره افزایش قدبه روش کراس
 • مشاوره افزایش قد به روش هیل ترکیبی
 • مشاوره افزایش قد به روش اسلایدینگ ترکیبی

هر سوالی که از جراحی افزایش قد دارید از دکتر ارتوپد آنلاین ما بپرسید

مشاوره با جراحی ارتوپد

مشاوره برای درمان کوتاهی یکپا

چنانچه یکی از پاهای شما کوتاه تر از دیگریست به جای کفش های مختلف  میتوانید به فکر درمان قطعی آن باشید . هیچ ورزش ، برنامه غذایی و تمرین خاصی نمیتواند پای شما را رشدی دوباره ببخشید . تنها راه درمان پای کوتاه جراحی است  و تمام . یک بار مشاوره تلفنی با جراح استخوان از پزشک ارتوپد بهار طب کاران داشته باشید تا توضیحاتی کاملی از روند جراحی و بازسازی دوباره پای شما را به شما عزیزان توضیح دهیم . مشاوره با جراح ارتوپد به شما مژده درمان قطعی کوتاهی پایتان را خواهد داد .

هر سوالی که از جراحی یکپای کوتاه دارید از دکتر ارتوپد آنلاین ما بپرسید

مشاوره با ارتوپد

مشاوره برای درمان کوتاهی انگشت

انگشت قطع شده و یا انگشت کوتاه مادرزادی دوباره بازسازی میشود . شاید کمی عجیب باشد اما کافیست کمی درباره بازسازی انگشتان قطع شده و اصلاح انگشتان کوتاه مادرزای در سایت ما مطالعه کنید و نمونه  جراحی های ما را ببینید تا به ما  ایمان بیاورید . بهار طب کاران کلیه مشکلات ناهنجاری رشد انگشتان را با جراحی های اصولی درمان میکند . رشدی کاملا طبیعی و درمانی کاملا قطعی در انتظار شماست . تنها کافیست از پزشک ارتوپد آنلاین ما اطلاعات بگیرید و برای معاینه حضوری به مرکز بهار طب کاران تشریف بیاورید تا شما را با انگشتان طبیعی با طول  و فرم استاندارد به منزل بازگردانیم . در خدمت شما هستیم با  :

 • مشاوره درمانی انگشتان کج
 • مشاوره درمانی متاتارس 4
 • مشاوره درمانی پر انگشتی (پلی داکتیلی )
 • مشاوره درمانی انگشتان بلند
 • مشاوره درمانی انگشت یا انگشتان قطع شده حتی شست ها
 • مشاوره درمانی انگشت یا انگشتان کوتاه مادرزادی (حتی شست ها)

هر سوالی که از  بازسازی انگشتان دارید از دکتر ارتوپد آنلاین ما بپرسید

مشاوره با ارتوپد

مشاوره درمانی جراحی مفصل شارکوت

مفصل شارکوت یا شارکوت یا همان عارضه پای دیابتی با تکنولوژی روز پزشکی قابل درمان است . اکنون میتوانید بدترین حالت پای دیابتی را نیز با بهار طب کاران درمان کنید . در 95 درصد شرایط ،  مفصل شارکوت  شما قابل درمان  است و پس از مشاوره با متخصص ارتوپد به شما کلیه بایدها و نبایدهای قبل و بعد از عمل توضیح داده خواهد شد .  آنچه اهمیت دارد این است که شما و پزشک ارتوپد ما تلاش خود را در راستای درمان میکنید و  پیشنهاد میشود تا زمان برایتان باقیست و مفصل شارکوت به مرحله حاد نرسیده است نسبت به درمان آن اقدام کنید و برای همیشه آن را به حالت طبیعی بازگردانید

مشاوره آنلاین با دکتر ارتوپد

مشاوره درمانی جوش نخوردگی کهنه استخوان

یکی از مواردی که در مشاوره آنلاین با متخصص ارتوپد مطرح میشود جوش نخوردن شکستگی های ناشی از سقوط ، تصادفات و ….. سایر اتفاقاتیست که در آن فرد به صورت اورژانسی به مراکز  درمانی مراجعه کرده و درمان فوری روی وی صورت گرفته است . در نهایت فرد به دو دلیل جوش نخوردگی را تجربه کرده است ، اول نداشتن تخصص کافی جراح و مجهز نبودن محیط به تجهیزات پزشکی روز  و  دوم رعایت نکردن اصول مراقبت  و  نگهداری مجروح و نکات مهم  در دوره نقاهت . به هر ترتیب فرد تا مدتی متوجه نمیشود که استخوان نافرم جوش خورده یا اصلا جوش نخورده است . و گاها پیش می  آید که فرد به صورت اتفاقی به صورت غیر معمول و با یک حادثه جزیی  از همان ناحیه دچار شکستگی میشود   . ( در همین برگه که مبحث مشاوره آنلاین با دکتر ارتوپد است میتوانید تجربیات خود را از این مسئله به اشتراک بگذارید تا اهمیت موضوع برای دیگران نیز واضح تر جلوه دهد ) از جمله خدمات تیم جراحی بهار طب کاران جراحی و درمان جوش نخوردگی شکستگی های استخوان است  و شما عزیزان میتوانید برای معاینه با ما در تماس باشید .

مشاوره با دکتر ارتوپد

مشاوره جراحی پای کلاب فوت

ناهنجاری رشد در ناحیه مچ پا شکل دیگری به نام کلاب فوت دارد که با عنوان پای کلاب فوت  ، پا چنبری و یا دفورمیتی پا مطرح میشود . یکی از سوالاتی که در مشاوره آنلاین ارتوپدی بیشتر پرسیده میشود این است که از چه زمانی ما درگیر کلاب فوت میشویم ؟ باید بدانید  این عارضه از همان بدو تولد در فرد شکل میگیرد و مربوط به تصادف  ، سقوط یا اتفاق خاصی نیست و کاملا ژنتیکی است . به صور میانگین در هر 1000 نوزاد یک نفر  درگیر پای کلاب فوت میشود که در برخی کودکان شکل پا به حالت اولیه برمیگردد و دفورمیتی رفع میشود اما در برخی دیگر با رشد کودک و افزایش سن ريال  زاویه دفورمیتی بیشتر میشودو شکل پا چنبری بارزتر خواهد شد  . هر سوالی که درباره این عارضه دارید از دکتر آنلاین ارتوپد بهار طب کاران بپرسید تا اطلاعات عمومی بیشتری کسب نمایید . جهت درمان و جراحی نیز میتوانید  از متخصص ارتوپد به صورت آنلاین نوبت بگیرید .

مشاوره با جراح ارتوپد

مشاوره جراحی دست چنبری

دفورمیتی دست ، دست چنبری یا ناهنجاری مادرزادی رادیوس نیز اتفاقی مشابه پای کلاب فوت است که در ناحیه دست رخ میدهد با این تفاوت که این عارضه هم مچ دست و هم آرنج را در بر میگیرد . سوالی که در مشاوره با دکتر آنلاین ارتوپدی از دست چنبری داریم مسئله ژنتیکی و زمان رشد این دفورمیتی است . متخصص ارتوپد میگوید  : هم به صورت ژنتیکی در کودکان و هم در سوانح در سنین کودکی کودک احتمال دارد درگیر دست چنبری شود . نکته مهم دیگر اینکه 4 نوع دست چنبری وجود دارد که  در سخت ترین نوع آن استخوان رادیوس بسیار کوتاه و به ندرت رشد می کند و دفورمیتی در حالتی رخ میدهد که رشد استخوان اولنا  به حد اقل میرسد .

مشاوره با ارتوپدی

مشاوره جراحی پای پرانتزی

در مشاوره آنلاین با دکتر ارتوپدی سوالی مطرح است که چرا پاهای ما در نوجوانی پرانتزی میشود  ؟ خب طبیعی دلایلی چون ژنتیک و مسائل وراثتی ،  مشکل نرمی استخوان ،  شرایط خاص در دوران نوزادی  ، درگیر شدن با بیماری بلانت ، چاقی  و اضافه وزن بالای کودک ، تشویق به راه رفتن زود هنگام  و نشستن و سبک راه رفتن غیر اصولی در کودکی دلایلی است که میتواند عارضه ای چون پای پرانتزی را برای فرد به همراه داشته باشد  .  اگر توجه کنیم همه موارد به دوران کودکی بازمیگردد . این بدین معنیست که از دوران کودکی پاها به مرور شکر پرانتزی را به خود میگیرند و در نوجوانی کاملا این حالت آشکار خواهد شد .برای مشاوره تلفنی با متخصص ارتوپدی یا مشاوره حضوری با ما در ارتباط باشید و بدانید تیم بهار طب کاران با رزرومه کاری قوی در خصوص جراحی و درمان قطعی پای پرانتزی در خدمت شماست .

مشاوره با ارتوپد

مشاوره جراحی هالوکس والگوس

یکی از سوالات رایج کاربران  از  پزشک آنلاین ارتوپدی ما این است که آیا  درمان هالوکس والگوس بدون جراحی  امکان پذیر است ؟ عزیزان بدانید مانند دیگر ناهنجاریهای رشد  تنها درمان هالوکس والگوس نیز جراحی است  . کلیه داروها ، ورزشهای پیشنهادی و تمرینات دوره ای برای درمان هالوکس والگوس بی فایده است . عارضه بونیون یا همان هالوکس والگوس که با نام شست کجی و قوز شست پا نیز مطرح است نوعی دفورمیتی انگشت است که در دراز مدت شکل میگیرد . بنابرین شکل ایجاد شده ای که شاید طی 30 سال یا بیشتر زمان برده است را نمیتوان با حرکات ورزشی و ترفندهای درمانی بجز جراحی به حالت اول بازگرداند . اگر از جراح ارتوپد مشاوره بگیرید نوید این را به شما میدهد که در یک جلسه جراحی برای همیشه از شر هالوکس والگوس رها خواهید شد .

مشاوره با جراح ارتوپدی

جراحی متاتارس 4

براکی متاتارزی یا براکی متاتارسال عارضه ایست که در آن یک ناهماهنگی بین رشد انگشتان پا صورت میگیرد و معمولا متاتارس 4 درگیر این اختلال رشد میشود . امروزه یکی از رایجترین اختلالات رشد انگشتان  در متاتارس 4 است . این خلل که به کجی و یا کوتاهی متاتارس 4 ختم میشود عارضه ای ژنتیکی است و شایع تر از سایر مشکلات رشدی انگشتان به چشم میخورد (البته ناگفته نماند که این مشکل تماما ژنتیکی نیست و مسئله تروما نیز در به وجود آمدن این ناهنجاری بی تاثیر نیست ). یکی از تخصص های تیم جراحی بهار طب کاران درمان متاتارس 4 است و خوشخبتانه متخصص ارتوپدی آنلاین ما نیز منتظر پیام و سوالات شماست تا در این زمینه یاریتان کند. همراه ما باشید و برای دریافت نوبت مشاوره  تلفنی و یا حضوری از متخصص ارتوپدی با ما در ارتباط باشید .

مشاوره با ارتوپدی آنلاین

مشاوره جراحی بیماران تصادفی

شکستگی های حاد ، شکستگی های چند استخوان  با شرایط فعلی بیمار از جمله خدمات تیم جراحی بهار طب کاران است . از مشاوره ارتوپدی آنلاین ما هر سوالی از  جراحی استخوان فمور  (استخوان ران ) ، شکستگی کشکک زانو ، جراحی استخوان تیبیا (درشت نی)  و فیبیا (نازک نی) ، جراحی قوزک ، جراحی شکستگی متاکارپ ها و متاتارس ها جراحی استخوان بازو ، استخوان ساعد (زند بالایی و زند پایینی که با نام ارش نیز مطرح میشود ) ، استخوان آرنج و استخوان مچ ، جراحی شکستگی کلیه استخوان های شانه ، نیم لگن  ، قفسه سینه و….. دارید مطرح کنید و برای مشاوره تلفنی و یا حضوری با ما در ارتباط باشید .

مشاوره تخصصی درمان آرتروز

حدود 500 میلیون نفر در سرتاسر جهان مبتلا با یکی از انواع آرتروز هستند . به زبان ساده اگر  برای درمان آرتروز زود اقدام کنید میتوانید یک بار برای همیشه مفاصل درگیر را سالم نگه دارید . لذا پیشنهاد میشود به محض  بروز علائم آرتروز پزشک ارتوپد آنلاین ما را فراموش نکنید و همچنین اگر لازم بود مشاوره حضوری با متخصص ارتوپد فراموشتان نشود . (و این را هم بدانید که همچنان با تجهیزات روز پزشکی  نیز مفاصل  ما مخصوصا در نواحی حساسی چون زانوها قابلیت بازسازی ندارند و تنها میتوانیم آنها را تقویت کنیم . پس  باید تلاش کنیم که  در روند افزایش سن و تجربه آسیب های مفصلی فرسوده نشوند .   ) پس همراه ما باشید با  :

 • مشاوره درمانی آرتروز استئوآتریت  که شایعترین نوع آرتروز است .
 • مشاوره درمانی آرتریت روماتوئید
 • مشاوره درمانی آرتریت سپتیک
 • مشاوره درمانی آرتریت نقرسی
 • مشاوره درمانی آرتریت لایم
 • مشاوره درمانی آرتریت اسپوندیلیتیک
 • مشاوره درمانی لوپوس
 • مشاوره درمانی آرتریت نوجوانی

مشاوره درمانی آسیب های ورزشی

یکی دیگر از خدمات مشاوره آنلاین دکتر ارتوپدی  مشاوره درمانی آسیب های ورزشی است که بسیاری از ورزشکاران آن را تجربه کرده اند . البته در افراد عادی نیز به وفور دیده میشود که درگیر مشکلات عضلانی و مفاصل در حین تمرین یا انجام ورزش های گوناگون میشوند . مواردی چون  :

 • پیچ خوردگی پا
 • عفونت و جراحات ناحیه زانو
 • کشیدگی تاندون ، رباط و عضلات پا  ، کتف  و….
 • متورم شدن عضلات بدن
 • آسیب دیدن استخوان و مفاصل مخصوصا ترک برداشتن های متعدد
 • پارگی در ناحیه تاندون
 • تکان خوردن استخوان و مفاصل دست  و پا

2 نظر در “مشاوره با ارتوپد

 1. ‌غلامرضا گفت:

  باسلام وقو بخیر تواستم بدونم درد زانوی مادرمو چیکار کنم صیخ ها نمیتونه باز کنه تا یربع باید بشینا تا بتونه راه برو اونم لنگان لنگان تو رو خدا راهنمایی کنید.هزینش مهم نیست فقط درمان بشه

 2. ‌غلامرضا گفت:

  سلام خواهش میکنم هردکتری بردیم با تمام عکس و نمونه سونوگرافی و سی تی اسکن از پا ،نتونستن درمان کنن خواهش میکنم برای درمان راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *